DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ŞÜKRÜ ARPACI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ŞÜKRÜ ARPACI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

       22 Kasım Dişhekimliği Günü ve Toplum Ağız Diş Sağlığı Haftası olması sebebi ile Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü ARPACI ve beraberindeki heyet, Oda Başkanımız Dişhekimi Musa AKYOL, Oda Başkan Vekilimiz Dişhekimi Gülbin FAKIOĞLU AKINCI, Oda Saymanımız Dişhekimi Özgür GÜRSEL ve TDB MYK Üyemiz Dişhekimi İrfan KARABABA'nın ev sahipliğinde dişhekimleri günümüzü kutlamak üzere ziyarette bulunmuşlardır. 

   Yapılan ziyarette Oda Başkanımız Dişhekimi Musa AKYOL ve TDB MYK Üyesi Dişhekimi İrfan KARABABA, dişhekimliğindeki mesleki sıkıntı ve sorunlara değinerek, yeni çıkarılan yönetmeliğin beraberinde getirdiği olumsuzlukların dişhekimliğine yansımalarından ve meslek icrasını güçleştiren sorunlardan bahsetmişlerdir. Meslekte yaşanılan sıkıntı ve sorunların toplum ağız diş sağlığına olan etkilerinden de bahsedilerek, bu yaşanan sıkıntıların giderilmesi temennisi ile ziyaret sona ermiştir. 

   Denizli İl Sağlık Müdürümüz Dr. Şükrü ARPACI tüm dişhekimi meslektaşlarımızın Dişhekimliği Günü'nü kutlayarak, mesleğimizde başarıların devamı temennisinde bulunmuşlardır. 

DENİZLİ DİŞHEKİMLERİ ODASI

24.11.2015 13:38
yükleniyor..